Автор Тема: Трохи про мене  (Прочитано 205 раз)

Offline Лора

  • Администратор
  • *
  • Thank You
  • -Receive: 222
  • Повідомлень: 856
  • Стать: Жіноча
  • Життя прекрасне і дивовижне
Re: Трохи про мене
« Відповісти #3 : 05 Лютий 2023, 13:01:53 »
Повністю згодна з Анатолієм! Ланочко, ти чудова та талановита!


Offline Anatoly

  • Цікавлюсь
  • **
  • Thank You
  • -Receive: 13
  • Повідомлень: 76
  • Стать: Чоловіча
  • По жизни Лев:)
Re: Трохи про мене
« Відповісти #2 : 02 Лютий 2023, 16:32:14 »
Lana, А ви – багатогранна людина! Стільки всього можете! І на все вистачає часу? А що подобається робити з усього перерахованого найбільше?


Offline Lana

  • Цікавлюсь
  • **
  • Thank You
  • -Receive: 32
  • Повідомлень: 46
  • Стать: Жіноча
Трохи про мене
« Відповісти #1 : 31 Січень 2023, 12:12:45 »
Дякую всім, хто заглянув у мій блог!

Отже, давайте знайомитись!
Я, Світлана Тихомирова (авторській псевдонім Лана Мирова або Лана Май).
Що можна написати про себе?
Освіта: вища (філолог). Додаткова освіта: менеджмент (туризм). Перекладач (англійська). Викладач.
 
Я – вчитель англійської мови. Навчаю в основному діточок. Мені дуже подобається спілкуватися з дітьми. І мені здається, що їм теж зі мною цікаво.

С задоволенням займаюсь фрілансом. Пишу статті для сайтів, газет, журналів; аналітичні статті, огляди, рецензії, замальовки, есе, гумористичні скетчі.
Я є автором рекламних статей з медичної тематики, а також контенту для езотеричних та освітніх сайтів. Маю авторські методики викладання.

Пишу художню прозу (оповідання, есе, гумористичні скетчі, замальовки), хоча іноді під настрій «трапляються» і вірші. Пишу про те, що мені здається важливим та цікавим.
Зараз живу в селі, поруч з казковим містом Кам’янець-Подільським. У ньому є Фортеця, каньйон та багато красивих старовинних будівель і навіть свій добрий Дракон, який надихає мене на написання казок.

Хоч за віком я людина доросла, але досі люблю казки і перебуваю в чудовій країні Дитинства. Крім казок дуже люблю природу, подорожі, музику, фантастику, фентезі, гумор, тварин, а також дуже подобається спілкування з хорошими людьми. По життю я – мрійниця, романтик і казкарка…
Приймаю участь як автор казок та пізнавальних матеріалів у створенні дитячого журналу  Обовсемка.

Свої твори пишу із задоволенням і з радістю дарую їх людям!
Буду рада, якщо щось із моїх творів вам сподобається або хоча б підніме настрій ─ його нам, нажаль, так часто псують дрібні та великі неприємності:))

Тому на завешення бажаю вам завжди гарного настрою та творчого натхнення!