Автор Тема: Міст Вічності  (Прочитано 115 раз)

Offline Лора

  • Администратор
  • *
  • Thank You
  • -Receive: 222
  • Повідомлень: 856
  • Стать: Жіноча
  • Життя прекрасне і дивовижне
Re: Міст Вічності
« Відповісти #2 : 29 Квітень 2023, 12:19:34 »
Дуже хотілося б вірити, в те, що ми не вмираємо назовсім, а просто повертаємося в новому образі... І як хотілося б, щоб справжнє кохання тривало вічно...


Offline Lana

  • Цікавлюсь
  • **
  • Thank You
  • -Receive: 32
  • Повідомлень: 46
  • Стать: Жіноча
Міст Вічності
« Відповісти #1 : 17 Квітень 2023, 11:16:02 »
«А у нас сьогодні таке сталося!» ─ сказав димчастий котяра, ліниво розвалюючись на колоді під променями полуденного сонечка.
Він озирнувся, намагаючись перевірити, чи готові його слухати. На жаль, ах, результат був нульовим. Котенна ліниво дрімала, пригрівшись на тій же колоді, Анфіса задумливо догризала кісточку, Шарик спав, поклавши морду на лапи. Пообідня дрімота подолала усіх, всі були на диво не цікаві.
Димка потягнувся, зітхнув і ліг поруч із усіма...
«Якось потім розповім», ─ пропливла лінива думка і згасла в глибині свідомості...

Снився Димку сон... Іде він величезним широким мостом, під чорним бездонним небом. І раптом розуміє: іде він на двох лапах, тьху, ─  на ногах. Уві сні він несподівано перетворився на людину.
«А це ніякий не сон», ─ звучить чийсь голос.
Димка віддається баченню та...
***
Двоє йдуть Мостом Вічності...
Навколо нескінченність і зірки, а Міст тягнеться у невідому далечінь. Ніхто не знає, що там попереду. Але не це цікавить тих, хто йде. Жінка глузує з чоловіка:
─ Адже ти мене не впізнав, зізнайся? Не впізнав?
─ Ні, впізнав, ─ вперто відповідає той. ─ Хоч ми й бачили один одного лише кілька хвилин, але я відчув, що це ти.
─ Ти все вигадуєш, ─ сумно усміхається вона. ─ Ти навіть не затримався, просто пройшов повз.
─ Я не знав, як із тобою заговорити. Ми ж зустрілися в такому натовпі. А потім ти зникла в цьому божевільному кругообігу.
─ А я відчула, що це ти. Але ж я не знала напевно, а заговорити першою не наважилася. Та й не хапати ж мені тебе за рукав посеред вулиці...
─ Що робити, у минулому житті нам не пощастило, ми пройшли мимо, ─ зітхає чоловік.
Жінка ніжно торкається його волосся і каже:
─ А пам'ятаєш у тому житті, коли ми були разом? Як це було чарівно!
─ Так, ─ усміхається він. — Це був чудовий сон.

Наталі була тоді зовсім молодою дівчиною. Вона дуже хвилювалася – увечері родина їхала на бал! Це був її перший вихід у світ, і все здавалося їй дивовижним! Будинок, де збиралися гості, виблискував вогнями, довкола були дами в розкішних сукнях, серйозні панове розкланювалися один з одним.
А коли вона увійшла до зали, хвилювання посилилося.

«Це мій перший бал! Чи запросять мене танцювати? А раптом я зустріну тут своє кохання?"» ─ Ці думки вихором кружляли в голові, не даючи їй зосередитися. Все зливалося в одне яскраве коло.

Почалися танці. Вона з цікавістю дивилася на пари, що кружляють по залі та заздрила впевненим у собі гарним дамам.
І ось тут підійшов граф Новицький.
Він був уже немолодий, і його волосся відливало сивиною. Вклонившись, він запросив Наталі на танець. Від хвилювання дівчина ледве трималася на ногах. Але її кавалер надійно підтримував її. Від нього віяло неймовірним спокоєм, у ньому відчувалась якась надійність. А коли Наталі глянула в очі графу, світ просто перестав існувати для неї.
Здавалося, що вони перемістилися в інший світ, де не було балу та танцюючих пар, а були тільки вони. Вони були одні й чули тільки дихання один одного... Відбулося диво.

Але коли музика закінчилася, чоловік проводив дівчину на місце, вклонився, дякуючи за танок, і пішов.

Всю ніч дівчина не спала, їй уявлявся дивний міст, яким йшли двоє: вона і він, її новий знайомий. Вона бачила це ніби збоку. Вони йшли і розмовляли про щось. Іноді вона торкалася його волосся, він брав її за руку та щасливо посміхався. Бачення було чітким і здавалося таким реальним.

Вдень у будинку з'явився гість. Батьки дівчини здивувалися. Прийшов граф Новицький із візитом. Він пройшов у вітальню і довго розмовляв з батьком Наталі. Дівчина металася по кімнаті, намагаючись зрозуміти, що привело графа до їхнього дому. Увійшла мама, трохи розгублена і навіть зблідла.

─ Наташенько, ─ сказала вона. ─ Граф Новицький приїхав просити твоєї руки. Ми з татом не знаємо, що сказати. Звичайно, це більш ніж вигідний шлюб. Ти сама знаєш, наскільки погано йдуть наші справи. А граф дуже багатий. Але ти ще зовсім юна, можливо, тобі ще рано ухвалювати такі рішення.
─ Ах, мамо, ─ тихо промовила Наталка. ─ Якщо граф дійсно хоче, щоб я стала його дружиною, я погоджуюся.
─ Подумай, дочко, ти ще зовсім дитина. Чи варто поспішати? Може, зачекаємо із рішенням ще рік?
─ Ні, ─ твердо сказала Наталка.

Тут у кімнату постукали. Увійшли батько та граф.
─ Наталі, ─ почав батько, ─ граф Новицький просив дозволу поговорити з тобою. Якщо ти не проти звісно.
─ Я готова. Ми можемо поговорити, графе, ─ дівчина підняла погляд і знову між ними пробігла іскра, здавалося, вони можуть розмовляти без слів.
─ Наталі, чи згодні ви стати моєю дружиною? ─ спитав граф, підходячи до неї ближче.
─ Так, граф, ─ тихо, але твердо промовила дівчина. ─ Я згодна. Я буду вашою дружиною.

Незабаром відбулося весілля. У світлі були здивовані таким раптовим одруження, але недовго.

Їхнє життя було прекрасне.
Часто граф говорив:
─ Наташенько, мені здається, що ми знаємо один одного цілу вічність. І завжди кохали одне одного.
Наташа розповіла йому про ті бачення, які часто тепер відвідували її. Про міст, яким йдуть двоє. Граф здригнувся.
─ Мені бачиться те саме, ─ тихо сказав він. ─ Можливо, це знак того, що нам судилося бути разом.

Довгий час вони намагалися зрозуміти, що це за міст, і чому вони обоє бачать це місце у своїх снах. Але так і не знайшли відповіді.

А коли граф зрозумів, що настав час його смерті, він покликав Наталку і сказав:
─ Дівчинко моя кохана, де б ми не опинилися, ким би ми не прийшли в цей світ наступного разу ─ я шукатиму тебе.
─ Я теж шукатиму тебе, ─ прошепотіла Наталка. ─ Ми зустрінемося, обов'язково!!!

І ось вони знову йдуть мостом... Жінка згадує ті життя, де вони зустрілися, і ті, в яких вони розійшлися, не встигнувши впізнати один одного, і ті, де вони були ворогами...
─ Як же нам завжди бути разом, ─ шепоче чоловік гірко. ─ Клянуся, я шукатиму спосіб, я знайду його, ми повинні бути разом!!!
Жінка ніжно торкається його волосся:
─ Ми завжди разом, коханий, нехай навіть не завжди знаємо про це...
 

Кіт Димка прокидається, жмурячись і потягуючись... Він дивиться на Котенну, що затишно згорнулася клубочком неподалік. Димка в захваті від Котенни, він завжди поруч з нею. Потрібні ж кішці захист і турбота... Димка ще раз потягується і каже:
─ Котенно, прокидайся, я тобі зараз такий сон розповім!